דניאל קרן

דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בישראל וזכה לייצג את ישראל באירועים רבים בעולם. המסעות שדניאל השתתף בהם תועדו בסרטים שהופקו עבור ערוץ נשיונל גיאוגראפיק העולמי, ערוץ 1 וערוץ 2 וכן בכתבות עבור מסע אחר, ידיעות אחרונות, הארץ, ועיתונים אחרים.

במשך כל תקופת ילדותו דניאל טיפס על מצוקים, גלש בסנפלינג וטייל במדבר יהודה, הנגב ובשאר חלקי הארץ. במהלך שירותו הצבאי החיבור של דניאל לשטח הפראי וליפי הטבע הלך והתחזק. אחרי 4 שנות שירות צבאי ורק לאחר שהרגיש ששבילי הארץ מוכרים לו, יצא דניאל לראשונה לחו"ל. הנסיעה הראשונה של דניאל לחו"ל הייתה למחוזות התרבות המערבית של המאה העשרים: אירופה וצפון אמריקה. שם, לראשונה, דניאל נחשף ליופי שובה הלב של הרי האלפים המושלגים, המדרונות המצוקיים של הרי הרוקיס הקנדיים ולקור המחלחל לעצמות של סקוטלנד ואלסקה.

 

 

 

שנות השמונים
דניאל השלים את לימודי התואר הראשון בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים וקיבל תואר רואה חשבון. במקביל לעבודתו כרואה חשבון סיים בהצטיינות תואר שני במנהל עסקים.
 

שנות התשעים
החיים והעבודה בארצות הברית פתחו לדניאל אפשרויות חדשות הן בתחום המקצועי והן בתחביבו העיקרי שהוא טיולים ומסעות מיוחדים. בתקופה זו דניאל החל ללמוד ולהשתלם בתחום של טיפוס הרים ומסעות בתנאי קור. דניאל טיפס על הצוקים התלולים במדינת ניו- יורק, התחרה במרתון של ניו-יורק ויצא למשלחות טיפוס בהרים הגבוהים בעולם.

כעבור חמש שנים ועם חזרתו לישראל בשנת 1995 דניאל פתח את הבית ספר לקראטה שורין ריו בו הוא ממשיך ללמד עד היום. בשנת 2010 דניאל הוסמך על ידי הארגון הבינלאומי כמורה לקראטה דאן 5.

 

 
 

האלף השלישי
בתל אביב, דניאל משלב בין עיסוקו המקצועי בתחום הפיננסי ובין הדחף לגלות מקומות חדשים, גבולות חדשים ויכולות חדשות. דניאל השלים את לימודי התואר השני בחוג לחקר המקרא וממשיך בלימודים בחוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב. בין לבין הוא מטפס לפיסגת האוורסט, יוצא למסע רגלי לקוטב הצפוני, מטפס על צוק אל קפיטן שבקליפורניה וגם נוסע לקצוות העולם....

דניאל אב למשי ולאיש-שלום.

 


 

 

 

 

אודות דניאל  |  השותפים הרצאות הדרכת מסעות צור קשר  |  מפת האתר  |  דף הבית
טיפוס הרים  |  טיפוס סלעים  |  ריצה אמנויות לחימה הרפתקאות  |  גלריית תמונות מסע  |  קריירה שלושת הקטבים
2009 כל הזכויות שמורות לדניאל קרן