את הרצאותיו של דניאל שמעו עשרות אלפי אנשים בישראל ובעולם. דניאל הרצה בפני אלפי אנשים בהיכל מנורה מבטחים אבל גם לצוות המצומצם ביותר של מפקדי פו"ם או צוות המנכ"לים של קבוצת אלקטרה, 
הוא ריתק מאות אנשים בהרצאות באנגלית בזאפה הרצליה, זאפה תל-אביב ובנייני האומה אבל יודע גם להחזיק קהל צעיר של ילדים ובני נוער בבתי ספר. הרצאותיו נתפרות בקפידה בהתאם לצרכי מזמין ההרצאה, סוג הקהל, אופי האירוע והמטרות אותן מציב מזמין ההרצאה.  

להזמנת הרצאות"בשם משתתפי השתלמות השופטים בתורת ההחלטות אני מבקש להודות לך על הרצאתך המרתקת. תורת ההחלטות עוסקת בחקר גבולות הרציונאליות האנושית. הרצאתך מעידה על כך שלתבונה האנושית אין חקר ולכוח הרצון אין גבול. מכוחם אפשר לבצע פעולות מדהימות ולקבל החלטות תבוניות גם בתנאים פיזיים קשים."


ד"ר עודד מודריק, שופט
אחראי משותף על השתלמות השופטים


"This is to thank you for your great lecture to P&G Israel employees this week. 
The lecture (Sahara Marathon) was inspiring and motivating. Employees feedbacks were great and the all took at least one of your “success drivers” (I personally took the “courage” one)" .


Sivan Baron, Associate Manager Talent Supply and Learning & Development
P&G Israel WB&G


"תודה על השתתפותך בכנס, ועל הידע והכלים שהעברת למפיצי Marvalous בכנס שהתקיים בהיכל נוקיה. התגובות להרצאתך היו נפלאות מצד מפיצים ועובדי החברה. נשמח לשיתוף פעולה גם בעתיד"


שי סגל, מנכ"ל חברת Marvalous


"…המפגש עם דניאל נמשך שעתים, היה מרתק ועורר דיון ער בין המשתתפים בעיקר לגבי יישום האספקטים השונים הנוגעים לעבודת צוות…"

גלית סייג – אלקסלסי, משאבי אנוש
KPMG – סומך חייקין


"…ההרצאות שילבו גיבוש יעדים, הכנה מנטלית, עבודת צוות ועמידה ביעדים. מסעותיו והרצאותיו של דניאל קרן הנם מרתקים ומועברים בצורה מקצועית ומעניינת."

דליה נאור מרוז, מנהלת תפעול
פועלים שוקי הון


"…דניאל קרן הרצה בפנינו במסגרת סדנא למנהלים בכירים שבה נידונו אספקטים של מנהיגות, השגת יעדים ועבודת צוות. מתוך סדנא רצופה בת יומיים ציינו המנהלים את המפגש עם דניאל כנקודה שהשאירה עליהם את הרושם העמוק ביותר."

רונית שרקני, מנהלת הדרכה
דלתא גליל תעשיות בע"מ


הרצאות מסעות דניאל קרן הרפתקאות אקסטרים ברחבי העולם

"…הרצאתך המרתקת, המציגה את המסע הקשה שערכת אתה וחבריך, המחישה את הדרך בה ניתן, למרות כל הקשיים העומדים בדרך, לעמוד ביעדים שהוצבו. אופן הצגת הדברים לא השאירה אף אחד מאתנו אדיש…"

שרית יופה, מנהלת מחלקת הדרכה
קופת חולים לאומית


דניאל קרן הוזמן להעביר סדנה בכנס הנהלה של קבוצת אלקטרה בע"מ והעביר שתי הרצאות: האחת עסקה בפיתוח טאלנטים – הנושא הודגם ע"י הטיפוס על האוורסט והשנייה עסקה בעבודת צוות ושיתופי פעולה. נושא זה הודגם באמצעות ההשתתפות בתחרות האתגר האקו- צ'אלנג'.
שני הנושאים הוצגו בבהירות, ברהיטות ובצניעות אין קץ. הקהל היה מרותק וצמא לשמוע עוד ועוד.

טל אלמוג, מנהלת פיתוח ארגוני, אלקטרה
אלקטרה


לדניאל היקר, תודה על הרצאה מרתקת שלקחה אותנו ולו לזמן קצר למקומות שונים ומרתקים ברחבי העולם. הצלחת לרתק, לרגש ולעורר השראה בכולנו. ההרצאה היתה עניינית, מתובלת בתמונות, סיפורים והומור בדיוק במידה הנכונה. נגעת בנו במקומות העמוקים ביותר.
מאחלת לך המשך טיולים והרפתאות בעולם, שיתנו עוד "בשר" להרצאות בעתיד.

שגית קדמון, CA Technologies
CA Technologies


דניאל קרן התארח אצלנו להרצאה בשפה האנגלית לעובדי ויועצי החברה בסמינר של החברה ביוני 2015. ההרצאה תוכננה להיות כשעה עד שעה ורבע כשלמעשה רותקנו להרצאה למשך שעתיים. ההרצאה מרתקת בצירוף מצגת מדהימה. התרשמנו מנחישותו ודבקותו של דניאל, מנועם דבריו והליכותיו. פשוט לקנא באיש כל כך מעניין המתעניין בנושאים מסעירים אקסטרימיים ועם זאת ברצינות, תכנון, דבקות והשגת יעדים.

לכאורה מדובר על תחום הנוגע לחיי הפנאי שלנו אבל מלמד המון על החיים האישיים והמקצועיים. לראות, ללמוד ולשאוף.

המון תודה, מירב שיריין,
חברת רדהיל ביופארמה