דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם.
בכל העולם כולו יש פחות מעשרה אנשים שעמדו במשימות ובאתגרים הנדירים שעמד בהם דניאל. עשרה סרטים דוקומנטאריים אודות מסעות אלו שודרו בארץ ובעולם ברשתות טלוויזיה עולמיות כמו נשיונל גיאוגראפיק, דיסקברי צ'אנל, AXN וגם בערוץ אחד, ערוץ 2 וערוץ 10.

להזמנת הרצאות

את הרצאותיו של דניאל שמעו עשרות אלפי אנשים בישראל ובעולם. דניאל הרצה בפני אלפי אנשים בהיכל מנורה מבטחים אבל גם לצוות המצומצם ביותר של מפקדי פו"ם או צוות המנכ"לים של קבוצת אלקטרה,
הוא ריתק מאות אנשים בהרצאות באנגלית בזאפה הרצליה, זאפה תל-אביב ובנייני האומה אבל יודע גם להחזיק קהל צעיר של ילדים ובני נוער בבתי ספר. הרצאותיו נתפרות בקפידה בהתאם לצרכי מזמין ההרצאה, סוג הקהל, אופי האירוע והמטרות אותן מציב מזמין ההרצאה.  

ההרצאות של דניאל שניתנו לעשרות חברות וארגונים אינן סטנדרטיות אלא הן נתפרות לפני כל הרצאה באופן ספציפי לקהל היעד ולמטרות של אותה הרצאה. לפני כל הרצאה ייפגש דניאל איתך על מנת להבין מי קהל היעד, מה מסגרת המפגש, מה מטרות ההרצאה, מהם הערכים אותם ננסה להעביר בהרצאה, מה התכנים המתאימים ביותר להשגת מטרה ומה מסגרת הזמן.
יחד נעצב את ההרצאה באופן שתתאים במדוייק לקהל, למטרות ולמסגרת המפגש. בעזרת מצגת המשלבת צילומים נדירים, קטעי סרטים ויכולת מילולית גבוהה מצליח דניאל לא רק לרתק את השומעים וליצור חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת אלא גם להעביר מסרים ותכנים מזמין ההרצאה רצה להעביר לקהל השומעים.

דניאל שבהשכלתו הוא רואה חשבון, מומחה למיזוגים ורכישות ועוסק בניהול קרן השקעות כבר שנים רבות מכיר את העולם העסקי על בוריו ויודע לשלב בהרצאתו בין העולמות. שילוב נדיר זה משאיר אצל השומעים לא רק חווייה עוצמתית מהנה ומרתקת אלא גם תובנות עמוקות ועוצמתיות שלעיתים קרובות נחרטות בזיכרון הקהל למשך שנים רבות.

כיום מרצה דניאל לחברות המובילות במשק הישראלי ולארגונים גדולים.
בין לקוחותיו נמנים: IBM , Microsoft , KPMG , דלתא-גליל תעשיות, טבע, Yes , קופת חולים כללית, חניכי קורס טיס, זמן אשכול, Dell , יוניליוור ישראל, בנק הפועלים, קורס קציני חי"ר, קומברס, אמבלייז, מיינסופט, אמדוקס, מכללת פו"ם, רד-בינת, עמותת על"ם, מכון וינגייט, HOT, PMC-Sierra, המכללה האקדמית תל אביב, המכללה למנהל, PANAYA, שופטי בית המשפט המחוזי והעליון, משרד ראש הממשלה, Ernst & Young ועוד עשרות ארגונים וחברות.

לדניאל סידרת הרצאות בת חמישה פרקים הניתנים כסדרה או כהרצאה בודדת:

מסעות לקצוות העולם
הרצאת הדגל של דניאל קרן בו הוא מקבץ את המיטב שבהרפתקאותיו: האתגר והטרגדיה שבטיפוס לפיסגת האוורסט, הצעידה ברגל לקוטב הצפוני שהוא האתגר האנושי הפיזי הקשה ביותר בעולם, האולטרה-מרתון הקר ביותר בעולם ביבשת אנטרקטיקה והטיפוס האנכי של שלושה ימים רצופים על צוק הגרניט הגדול בעולם. ההרצאה נוגעת גם במרתון הסהרה הנחשב לקשה ביותר בעולם ובאקו צ'לנג' – תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם. להעצמת החוויה ישולבו קטעי וידאו מסרטים שנערכו על מסעות אלו בערוץ נשיונל גיאוגרפיק, ערוץ 2, ערוץ הדיסקאברי וערוץ 1.
בהרצאה דניאל משתף בתובנות שהובילו אותו להישגים יוצאי דופן בקנה מידה בינלאומי. זו הרצאה מעשירה ומלאת השראה המעניקה למאזין חוויה מרגשת אודות מתיחת גבולות היכולת האנושית, הצבת יעדים וחתירה להשגתם, על איכויות עבודת צוות ועל משמעותה של חברות אמיתית.
הרצאה עוצמתית המטביעה את חותמה על קהל המאזינים לה למשך שנים רבות המתאימה לארגונים, חוגי בית, קבוצות ספורט, חברות ולקהל מגוון ביותר.

מרתון סהרה
מרתון של 250 קילומטר במדבר סהרה הנחשב כמרוץ הרגלי הקשה ביותר בעולם. צוות של נשיונל גיאוגרפיק הצטרף לדניאל ותיעד את המסע בסרט דוקומנטארי ששודר ברחבי העולם ופורסם בירחון מסע אחר. סיפור המסע מהיבטים פילוסופים קיומיים בצירוף שקופיות וחלקים מהסרט ניתנים כהרצאה אינטראקטיבית הנמשכת כשעה וחצי.

קוקורו ( ביפנית "לב" או "נפש")
כשמו של הסרט שדניאל הפיק בנושא אמנויות לחימה מזרחיות. דניאל, חגורה שחורה דאן 4 בקראטה מרצה על ההיסטוריה, ההיבטים הרוחניים, הפיזיים ועל השילוב שבהם כפי שבא לידי ביטוי באמנויות המזרחיות. הרצאה בליווי קטעים נבחרים מהסרט ששודר בסינמטק ובערוץ אחד בטלוויזיה נמשכת כשעה וחצי.

טיפוס מיוחד
דניאל, מטפס הרים מקצועי תיעד עבור 'מסע עולמי עם אייל פלד' את משלחת הטיפוס להימלאיה. סיפור המסע על היבטיו החברתיים והאישיים, על הסכנות והתמורה להן תועדו בסרט שמלווה את ההרצאה בליווי שקופיות.

האקו צ'לאנג'
תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם שודרה למאות מיליוני צופים בעולם. בארץ, מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות, ערוץ נשיונל גיאוגראפיק וערוץ AXN ליוו את הצוות הישראלי. דניאל נותן תמונה של מאחורי הקלעים על הקשיים, החברות, עבודת הצוות, ההכנות והמאמץ.

גרינלנד
דניאל חצה את כיפת הקרח של גרינלנד באחד המסעות הקשים ביותר בחוג הקוטב הצפוני במשך חודש ימים לאורך 600 קילומטר. בתכנית "מסע עולמי עם איל פלד" שודר סיפור המסע ובידיעות אחרונות פורסמה כתבה המתארת את שעברה הקבוצה הבינלאומית.

גופים מובילים במשק הישראלי נהנו מהרצאותיו של דניאל קרן: