מועדון רצי תל אביב (מרת"א) הוא מועדון ריצה עם מספר קבוצות ריצה ברמות שונות. ישנן קבוצות לכאלה שרוצים לרוץ כחלק משגרת חייהם, 4-7 קילומטרים באימון אבל יש גם קבוצות לרצים מנוסים שרוצים לאתגר את עצמם בריצות מרתון ואולטרה מרתון.

לאתר מועדון רצי תל אביב של דניאל קרן

אימוני הקבוצה, בהנחיית מדריכים מנוסה, הם באווירה ידידותית ותומכת ויסייעו לכל מי שעוסק בריצה להשיג את מטרותיו. אנחנו רצים כל השנה בפארק הירקון, בחוף הים, בשדות ובחיק הטבע. מידי פעם אנחנו יוצאים ביחד לסופשבוע של אימונים ולהשתתף בתחרויות ריצה בארץ ובחו"ל.
האימונים בנויים בצורה כזו שכל רץ יכול לרוץ בקצב המתאים לו ולבצע את האימון בעצמו או ביחד עם רצים אחרים ברמה שלו. מטרתנו היא להצליח לשלב את הריצה בחיינו כעיסוק נעים ובריא, פיזית ומנטאלית, לאורך זמן ובאווירה ידידותית ומקצועית.

מספר אימונים בשבוע עם מדריך וכוללים אימוני טכניקת ריצה לשיפור התנועה, מתיחות, גמישות והתאמת רמת האימון לכושר, מעקב שוטף אישי אחרי ההתקדמות ואחרי השלבים בדרך להשגת היעדים על ידי מנחה מקצועי, התאמת תוכנית האימונים לשיפור בכושר הגופני.
אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נדאג לשבץ אתכם בקבוצה שתתאים לכם ביותר ואף נזמין אתם לאימוני ניסיון על מנת שתוכלו לחוות באופן אישי את החוויה של המועדון שלנו

מטרות חברי המועדון שונות ומגוונות. ישנם רצים שמטרתם היא הורדה במשקל וחיטוב הגוף ואחרים שרצים בשביל החוויה הקבוצתית המשותפת. חלק מחברי המועדון הצטרפו במטרה לשפר את הכושר הגופני ואחרים מרגישים שהריצה משחררת אותם ממתח חיי היומיום ופותחת להם צוהר לחיים בריאים ומהנים.

ריצות המועדון נותנות הזדמנות לכל רץ ובכל רמה, לרוץ בקבוצה המתאימה ליכולותיו. מספר פעמים בשבוע אנחנו יוצאים לריצה, בקצבים שונים ולמרחקים שונים באופן כזה שכל רץ יכול למצוא את הקבוצה המתאימה לו. עולם הריצה הוא עולם רחב ומרתק. הוא כולל את אימוני הריצה השבועיים אבל בנוסף למועדון מגוון פעילויות, קבוצתיות ואישיות, במגוון גדול מאד של תחומים.

אתם שוקלים להצטרף? בואו לנסות. הצטרפו אלינו לחוויית ריצה קבוצתית במועד נוח לכם, ללא התחייבות וללא צורך בתיאום מראש. בואו לבד או יחד עם חבר/חברה, בן/בת זוג לאחת מהריצות שלנו. מצאו את נקודת היציאה ונשמח לרוץ ביחד.

להצטרפות למועדון לחצו כאן