חברת ההשקעות "אנליסט", אשר חרתה על דיגלה את מדיניות ההשקעה לטווח הארוך, הינה נותנת החסות הראשית למסעו הרגלי, הייחודי והמאתגר של ספורטאי האתגר הישראלי דניאל קרן אל הקוטב הצפוני.
חברת "אנליסט" – מהחברות העצמאיות, הגדולות והמנוסות בשוק ההון בישראל, עוסקת בניהול תיקי השקעות בניירות ערך, בניהול קרנות נאמנות, ובניהול קופות גמל, ומנהלת כיום מעל שישה מיליארד ש"ח עבור עשרות אלפי משקיעים. החברה נוסדה בשנת 1985, והנה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב משנת 1994. "אנליסט" משקיעה מאמץ רב בבניית הישגים ארוכי טווח, ומתבססת בעבודתה על פילוסופיה של ניתוח אנליטי ושיטתי בכלים מדעיים.

חברת "אנליסט" ואתגר הקוטב
השקעה, התמדה, חלוציות, יכולת התמודדות עם אתגרים במציאות קשה ומשתנה, עמידה ביעדים, מחקר תכנון וידע , מצוינות, הישגיות ויציבות. כל אלו הנדרשים במסע ייחודי זה של דניאל קרן, הינם הערכים המתווים את קווי היסוד לפעילותה של חברת "אנליסט" כבית ההשקעות המוביל בשוק ההון מעל 20 שנה. "אנליסט" גאה ושמחה להיות שותפה במסע מאתגר וחד פעמי זה – "אנליסט – אתגר הקוטב" – ועושה את כל הנדרש על מנת לסייע לדניאל במשימתו המהווה את פסגת האתגר האנושי. 

למידע נוסף על "אנליסט" – www.analyst.co.il