ההרצאות של דניאל שניתנו לעשרות חברות וארגונים אינן סטנדרטיות אלא הן נתפרות לפני כל הרצאה באופן ספציפי לקהל היעד ולמטרות של אותה הרצאה. לפני כל הרצאה ייפגש דניאל איתך על מנת להבין מי קהל היעד, מה מסגרת המפגש, מה מטרות ההרצאה, מהם הערכים אותם ננסה להעביר בהרצאה, מה התכנים המתאימים ביותר להשגת מטרה ומה מסגרת הזמן. 

יחד נעצב את ההרצאה באופן שתתאים במדוייק לקהל, למטרות ולמסגרת המפגש. בעזרת מצגת המשלבת צילומים נדירים, קטעי סרטים ויכולת מילולית גבוהה מצליח דניאל לא רק לרתק את השומעים וליצור חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת אלא גם להעביר מסרים ותכנים שמזמין ההרצאה מעוניין להעביר לקהל השומעים.

להזמנת הרצאות


"דניאל יקר,
ברצוני להודות לך על ההרצאה שנתת בבית החינוך ע"ש רבין בתל מונד. התלמידים שנכחו בהרצאה שייכים לקבוצת המצטיינים בחטיבת הביניים של בית הספר (כיתות ח-ט), קבוצה זו מיועדת בין היתר להיות דור המנהיגות בבית הספר ואולי בעתיד מנהיגות במדינה.
למרות שלא קל לעניין אותם בנושאים שונים בגילם הצעיר, הצלחת להציג בפניהם את תחומי עיסוקיך בצורה מרתקת. ההרצאה כללה מגוון רחב של אמצעי המחשה, תמונות מדהימות, סרטונים מעניינים וסיפוריך האישיים מקצוות העולם, שגרמו להתפעמותם בצאתם מן ההרצאה.
דניאל, אתה מורה לחיים ומגלם את המנהיגות והמצוינות בפעילותך. דברת עם התלמידים על חשיבות המצוינות בכל תחום שבו יבחרו לא בהכרח בתחום האקדמי. בנוסף, התלמידים למדו ממך את חשיבות הדבקות במטרה, העשירו את עצמם והרצאתך תרמה להם רבות לחשיבה לעתיד, ועל כך ברצוני להודות לך מעומק הלב."

יהודית רפאל, רכזת קבוצת מצטיינים,
בית חינוך "רבין", תל מונד


"הי דניאל,
אני רוצה להודות לך על ההרצאה בבית הספר, כשנכנסת לחדר התלמידים התלחששו כאילו עבדתי עליהם – זה? הרזה הזה טיפס על האוורסט?
ואז, תוך דקות בודדות מרגע שהתחלת לדבר, השתררה דממה, התלמידים, שמעולם לא ראיתי אותם שקטים, ישבו מרותקים, הקשיבו לכל מילה ורצו לדעת כל פרט על המסעות בעולם.

נוהגים להגיד שרק אם נרצה אנחנו יכולים להגשים את החלומות שלנו, אבל שוכחים שיש לא מעט ילדים שהחלומות שלהם מוגבלים. ההורים שלהם שאזוקים בקשיי היום יום מזמן שכחו לחלום. עבורי, זה היה הדבר המשמעותי ביותר במפגש איתך – תודה שפתחת להם את הדרך לחלום חלומות מדהימים. אצלך אפילו השמים הם לא ממש גבול."

תודה, שרון שטיינברג,
חטיבת רמות, בת-ים


" לכבוד מר דניאל קרן
ברצוננו להודות לך על הופעתך באירוע הסיום של בוגרי המחזור הראשון במתחם ליזמות במכללה האקדמית תל אביב יפו. ההרצאה הייתה מעניינת והנופים והסרטים תרמו לחוויה מהנה במיוחד אשר שילבה בין העולם היזמי העסקי לבין מסעות מופלאים עד לקצוות עולם.
שילוב זה הוא הערך המוסף עבור היזמים ואין ספק שכל אחד מהם לקח עמו תובנות אישיות ממפגש זה."

בתודה ובהערכה,
ד"ר אייל בנימין, ראש המתחם ליזמות, המכללה
האקדמית תל אביב יפו


"הוסטל "בית אשל" בבאר שבע הוא הוסטל קהילתי לנערים במצוקה הנמצאים בסיכון גבוה, בחשש ממשי להידרדרות ולאחר טראומות ופגיעות שונות. הנערים ישבו מרותקים לכל אורך השיחה ומעטים הפעמים שכך קורה. שיחה זו פתחה פתח נוסף בתקוותם לשיקום ולחיים נורמטיבים והציגה אופטימיות ביחס לחלומות והגשמתם."

אילון ברכפלד
רכז הוסטל "בית אשל"" בחודשים האחרונים שוקדת קבוצת בני נוער יוצאי אתיופיה על תוכנית מיוחדת: השתתפות פעילה בהכנות אותן עושה דניאל קרן לקראת מסעו לחציית הקוטב הצפוני… במסגרת הפעילויות הללו אנו רואים את השינוי העצום שחל בנערים. מיותר לציין, שמעמדם החברתי של הנערים השתפר עד מאוד, גם בשל הביטחון העצמי שצברו במהלך תקופת פעילותם בתכנית וכמובן, עקב השתייכותם לפרויקט היוקרתי ביותר בימים אלו ברחובות."

עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון


"…דניאל קרן העביר בבית ספרינו סדרת הרצאות. ההרצאות היו מרתקות, בעלות אספקטים חינוכיים וערכיים והתלמידים גילו עניין רב."

אורנה לוטן
בית הספר לאמנויות – קמפוס אריסון


דניאל הרצה אצלנו בערבה באירוע ספורט לכל המשפחה. ההרצאה נתפרה לפי מידת הקהל המגוון ונגעה באופן מקיף בשלל הישגיו של דניאל. ההרצאה בנויה בדיוק מהחומרים הנכונים. מרצה נעים וענו המביא עמו צילומים מרהיבים של רגעים מדהימים והרבה מאוד שאר רוח.
מכל המקומות הגבוהים בעולם אליהם הגיע, דניאל מצליח לדבר בגובה העיניים. פשוט ובעל אישיות כובשת. WOW! מאוד מומלץ!

אלת סימון,
מנהלת ספרייה אזורית ערבה, ספיר.


דניאל קרן הרצה עבורנו למאות אנשים בתיאטרון גבעתיים בערב הוקרה לספורטאי העיר. הרצאתו של דניאל סחפה את הילדים וההורים כאחד והייתה מעניינת ביותר. במהלך ההרצאה הציג דניאל תמונות וסרטונים ממסעותיו הרבים אשר גרמו לכולם להחסיר פעימה. דניאל הסביר את הדרך להצלחה והציג דוגמאות מחוויותיו וניסיון חייו. אין ספק כי זכינו לערב מרתק ומהנה.

פרישמן עמוס,
מ"מ מנכ"ל העמותה לקידום הספורט בגבעתיים
חוגי בית ומועדונים


" סיפרת והדגשת את כל הנושאים הערכיים והאישיים שהיו כרוכים במסעותיך. בהופעתך מול 70 משתתפים הצלחת לעניין ולרתק את שתי האוכלוסיות מהן הורכב הקהל…"

צביקה יהלום
רצי רעננה ובני/בנות הזוג


"דניאל קרן העביר לחברי המועדון מספר הרצאות. חברי המועדון נהנו מאד מהשילוב של כוחות הגוף והנפש במסעותיו של דניאל וביקשו להזמינו לסדרת הרצאות. אני ממליצה בחום על הרצאותיו של דניאל קרן."

דליה קולדהם
הסטודיו של גילה